18 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 106. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II – patrona naszej szkoły.
Podczas uroczystości uczniowie przypomnieli najważniejsze przesłania Ojca Świętego skierowane do młodych ludzi i całego świata. W programie znalazły się wzruszające narracje, recytacje poezji oraz występy muzyczne inspirowane osobą św. Jana Pawła II. Publiczność mogła usłyszeć między innymi utwory "Barka”, oraz „Biały Pielgrzym”.
Po akademi została odprawiona uroczysta Msza Święta w murach naszej szkoły pod przewodnictwem Ks. Sławomira Kielczyka.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej pięknej i wzruszającej uroczystości.










