W sobotę, 23 maja 2026 roku, odbyła się XV. edycja Biegu Cichociemnych – wydarzenia sportowego upamiętniającego elitę polskiej dywersji z czasów II wojny światowej. Po raz kolejny mieliśmy komplet uczestników, co stanowi dla nas organizatorów powód do dumy. Cieszymy się, że nasz bieg wzbudza Wasze zainteresowanie.
Tuż przed rozpoczęciem rywalizacji kontynuowaliśmy tradycję wspólnego rozwijania flagi biało-czerwonej i odśpiewania hymnu Rzeczypospolitej Polskiej. Po uroczystym rozpoczęciu pozostało już tylko wystartować uczestników i oczekiwać na nich na linii mety. Trasa w większości prowadziła przez leśne i szutrowe ścieżki, oferując uczestnikom wymagające warunki. Z pewnością pogoda w tym roku sprzyjała biegaczom – temperatura oscylowała wokół 22 stopni, a słońce przebijało się za chmurami zapewniając idealne warunki do biegu.
Na koniec chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację biegu w naszej szkole a przedewszystkim naszym Paniom, Panu konserwatorowi, Panu Tomkowi oraz wszystkim Tym którym, ten bieg jest zawsze w sercu. To przepiękna wizytówka naszej szkoły.
Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie wszystkich zaprosić na XVI. edycję Biegu Cichociemnych. Do zobaczenia za rok!










