19 maja w nasze szkole odbył sie I Gminny Turniej siatkówki dziewcząt. W zawodach brały udział SP Wola Rasztowska, SP Dobczyn, SP Klembów, SP Krusze, SP Dobczyn, SP OStrówek oraz wspaniała grupa dzieciaków z Szkoły Specjalnej z Ostrówka
Ogromne gratulacje dla drużyny ze Szkoły w Kruszu, która podczas I Gminnego Turnieju Siatkówki Dziewcząt okazała się bezkonkurencyjna!










